Brydż na sądecczyźnie

          Turnieje w ramach cyklu 2018 rok       

R01     1 lipca 2018 – Puchar Burmistrza Krynicy Zdroju
MPGK Krynica-Zdrój ul. Kraszewskiego 37
R02    8 lipca 2018 – Puchar Burmistrza Starego Sącza
Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Barcice 53
R03    15 lipca 2018 – Puchar Wójta Łososiny Dolnej
Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna
R04    22 lipca 2018 – Puchar Burmistrza Piwnicznej-Zdroju
Pijalnia Artystyczna Piwniczna Zdrój ul. Zdrojowa 42
R05   29 lipca 2018 – Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
Dwór Starostów Muszyńskich ul. A.Kity 17  
R06   5 sierpnia 2018 –Puchar Prezydenta Nowego Sącza, Memoriał Wiesława Kowalika
Miejski Ośrodek Kultury Nowy Sącz Al. Wolności 23  
R07    12sierpnia 2018 Puchar Prezesa Stowarzyszenia Perły Beskidu
Perła Południa Rytro  
R08    19 sierpnia 2018 Stara Lubovna
Ľubovniansky Hrad Zámocká 20
R09    26 sierpnia 2018 Puchar Wójta Łabowej
Gminny Ośrodek Kultury Łabowa 171  
R10    2 września 2018 Puchar Burmistrza Grybowa
Miejski Dom Kultury Grybów ul. Kościuszki 7  
R11    9 września 2018 Impreza Towarzysząca 9 Festiwalowi Biegowemu
Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego Krynica  

Punktacja długofalowa

M-ce  Nazwisko  Suma R01 R2 R03 R04 R05 R06 R07 R08 R09 R10 R11
1. Szyszkowski J.417,2362,7265,1857,8047,4745,7858,8356,2553,752,9860,8055,65
2. Janda A.414,2152,0155,8955,3364,1268,8956,9658,0454,98
3-4. Waśko S.397,8660,0445,7149,8357,5753,9050,65050,9362,0851,4261,92
3-4. Zając J.397,8660,0445,7149,8357,5753,9050,65050,9362,0851,4261,92
5. Jaśkiewicz R.390,0854,6449,6552,9059,5856,0950,4260,8055,65
6. Woliński R.387,7061,3857,6849,6552,9059,5856,0950,42
7. Kozioł Z.385,4055,5855,8954,2653,2364,1247,364649,4752,85
8-9. Narewski R.384,7644,8763,9354,2656,7449,8449,1747,8455,7055,1247,27
8-9. Stój W.384,7644,8763,9354,2656,7449,8445,0149,1747,8455,7055,1247,27
10-11. Miłkowski S.377,7553,5746,7961,8341,1552,7641,1657,9255,4647,6648,55
10-11. Nastałek J.377,7553,5746,7961,8341,1552,7641,1657,9255,4647,6648,55
12. Szczudło Z.370,2451,9654,2648,3052,2757,2435,8340,253,5352,68
13. Samborek H.368,0249,7844,6453,3749,4954,4457,5158,79
14-15. Kłusek J.360,4961,8346,4350,1848,8452,1150,2049,2948,04
14-15. Maceluch R.360,4961,8346,4350,1848,8452,1150,2049,2948,04
16. Brodowski A.356,8850,0054,7951,5550,1645,151,3938,2752,4746,52
17. Jaśkiewicz S.355,7657,6368,8959,2656,9658,0454,98
18. Smulski D.347,0855,3352,2757,2435,8340,2053,5352,68
19-20. Kowalik J.342,9148,4148,7740,1059,0549,7247,8948,97
19-20. Polek P.342,9148,4148,7740,1059,0549,7247,8948,97
21. Krakowski W.342,7155,8044,2947,1746,1841,5646,8647,6448,4649,0842,0347,70
22. Rybak A.340,4943,2850,8136,0950,8353,4046,3059,78
23. Krakowska A.339,8155,8044,2947,1746,1841,5646,8647,6448,4642,0347,70
24-25. Piwowar E.332,5052,2342,3236,145,4556,5535,5649,3839,9542,2444,33
24-25. Piwowar R.332,5052,2342,3236,145,4556,5535,5649,3839,9542,2444,33
26. Skałacki P.321,8548,4459,1151,7950,3258,1954,00
27-28. Glibowski M.316,4954,0256,2554,4448,6555,9347,20
27-28. Owca W.316,4954,0256,2554,4448,6555,9347,20
29. Krok J.312,2349,1849,1950,0356,5361,8245,48
30. Markiewicz P.309,8543,9856,2355,0248,1950,4156,02
31. Szewczyk P.305,3536,6142,5044,6946,4350,5136,5337,0837,3646,78
32. Pietrzak M.300,7044,6453,3749,4954,4439,9758,79
33. Adamiec B.297,2150,8136,0950,8353,4046,3059,78
34. Bajorek M.294,3536,6142,5044,6946,4350,5136,5337,08
35-36. Piech H.293,8437,5052,4956,0443,5147,6156,69
35-36. Piech J.293,8437,5052,4956,0443,5147,6156,69
37. Klimkowicz A.291,2654,7951,5550,1645,1051,3938,27
38. Faber L.276,0053,0253,4851,2060,0058,30
39. Cieślik R.274,3358,5753,0253,9051,2057,64
40. Reising S.269,0956,2358,7044,1754,1255,87
41. Wilczyński M.268,7258,5745,7653,4853,0857,83
42. Kutszyński A.256,9435,0440,3635,7156,3947,8441,60
43. Urbanek T.251,6455,5853,2347,3646,0049,47
44. Kalamaszek K.250,4149,1849,1950,0356,5345,48
45. Sagan Z.248,6744,1555,5749,6247,2252,11
46. Matusik L.245,8447,1752,2549,0342,1155,28
47. Mostek R.243,4654,9543,3246,9044,1754,12
48. Jaros S.237,6857,8657,2762,6959,86
49. Pasich J.225,1057,8657,2756,3953,58
50. Barczyk J.222,2145,7653,9062,6959,86
51. Jeleń J.209,6648,4459,1151,7950,32
52. Prokuszki S.205,4343,9855,0250,4156,02
53. Leskiewicz-Łazarska H.199,0544,1555,5747,2252,11
54. Liwoch A.198,6752,2549,0342,1155,28
55. Samogranicki Z.192,8940,3648,3056,3947,84
56. Garbacik T.189,7750,0047,4745,7846,52
57. Zawada P.180,4658,4555,3666,65
58. Zakrzewski L.172,6762,7256,2553,70
59. Piasecki B.169,2661,3857,6850,20
60. Fecko W.160,9857,8050,2052,98
61-62. Smolarek J.158,9530,5830,3630,9937,9929,03
61-62. Wołowiec A.158,9530,5830,3630,9937,9929,03
63. Wilisowski Z.156,8252,0151,9652,85
64. Matusik W.141,2647,1746,5947,50
65. Kołton M.124,0165,1858,83
66-67. Czeryna R.122,9440,3041,3441,30
66-67. Powązka E.122,9440,3041,3441,30
68. Opaliński R.122,0155,3666,65
69. Krasowska M.118,3060,0058,30
70-71. Kozubski W.114,6029,1143,6141,88
70-71. Szewczyk-Kozubska S.114,6029,1143,6141,88
72. Skuciński J.112,1958,1954,00
73. Natorski J.110,7253,0857,64
74. Wardzała B.109,9756,3953,58
75. Niebelski K.109,4161,8247,59
76. Sosin D.108,3958,7049,69
77. Mizera W.107,2949,7857,51
78. Wielgus J.101,8554,9546,90
79. Sadowski A.94,0946,5947,50
80. Bajorek J.84,1437,3646,78
81. Śliwiński T.72,2735,0437,23
82-83. Kucharski P.62,1462,14
82-83. Pająk S.62,1462,14
84. Prasalski A.59,2659,26
85. Strzemecki W.58,4558,45
86-87. Belcak V.58,0258,02
86-87. Lohay K.58,0258,02
88. Bisping T.57,8357,83
89. Paszko W.57,6357,63
90-91. Stachnik W.56,4356,43
90-91. Wadas G.56,4356,43
92-93. Ploscica L.56,1756,17
92-93. Ploscica M.56,1756,17
94. Hycnar A.55,8755,87
95. Uryga W.54,6454,64
96-97. Dzikowski H.52,9252,92
96-97. Włodek S.52,9252,92
98. Biernat T.52,4752,47
99-100. Hora P.51,5451,54
99-100. Slabeycius J.51,5451,54
101. Wróbel Z.49,6949,69
102. Szczerczak M.49,6249,62
103-104. Wieczorek A.49,3849,38
103-104. Wieczorek M.49,3849,38
105. Białek A.49,0849,08
106. Lesiecki B.48,1948,19
107-108. Kaczor W.47,9947,99
107-108. Truniarz J.47,9947,99
109. Jaworecki S.47,5947,59
110-111. Radzikowski P.46,1946,19
110-111. Tuszyński M.46,1946,19
112-113. Dymek A.46,1046,10
112-113. Dymek W.46,1046,10
114-115. Plutecka G.45,7545,75
114-115. Plutecki A.45,7545,75
116. Liana E.45,0145,01
117. Wielgus H.43,3243,32
118. Zawada A.43,2843,28
119-120. Czub-Gołaszewska M.41,7341,73
119-120. Turczynowicz P.41,7341,73
121. Sobula A.41,6041,60
122-123. Czapliński A.41,4241,42
122-123. Grzesiak S.41,4241,42
124. Batkiewicz B.39,9739,97
125. Sobczyński W.37,2337,23
126. Szeligowska A.35,7135,71
127-128. Andrzejowski G.35,4935,49
127-128. Pacura A.35,4935,49
powrót do góry  
  Regulamin Punktacji Dlugofalowej cyklu „Brydż na Sądecczyźnie 2018” :
  Do punktacji długofalowej liczy 7 najlepszych wyników z turniejów cyklu.
  Sumuje się wyniki procentowe z 7 najlepszych turniejów
  Nagrody w punktacji długofalowej otrzymuje trzech zawodników, którzy zgromadzili największą sumę procentów w całym cyklu.

          Turnieje w ramach cyklu 2017 rok       

R01     2 lipca 2017 – Puchar Burmistrza Piwnicznej Zdroju
Miejski Ośrodek Kultury w Piwnicznej Zdroju ul. Rynek 11
R02    9 lipca 2017 – Puchar Burmistrza Starego Sącza
Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Barcice 53
R03    16 lipca 2017 – Puchar Wójta Łososiny Dolnej
Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna
R04    23 lipca 2017 – Puchar Prezydenta Nowego Sącza, Memoriał Wiesława Kowalika
Miejski Ośrodek Kultury Nowy Sącz al. Wolności 23
R05   30 lipca 2017 – Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
Dwór Starostów Muszyńskich ul. A.Kity 17  
R06   6 sierpnia 2017 – Puchar Burmistrza Krynicy Zdroju
Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego  
R07    13 sierpnia 2017 – Puchar prezesa LGD Perły Beskidu
Perła Południa Rytro  
R08    20 sierpnia 2017 – Stara Lubovna
Ľubovniansky Hrad Zámocká 20
R09    27 sierpnia 2017- Puchar Wójta Łabowej
Gminny Ośrodek Kultury Łabowa 171  
R10    3 września 2017 – Puchar Burmistrza Grybowa
Miejski Dom Kultury Grybów ul. Kościuszki 7  
R11    10 września 2017 –Krynica
Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego  
           

Punktacja długofalowa

M-ce  Nazwisko  Suma R01 R02 R03 R04 R05 R06 R07 R08 R09 R10 R11
1-2. Tokarz J.402,8459,1153,5444,8446,4364,7455,5660,1652,9356,80
1-2. Woliński R.402,8459,1153,5444,8446,4364,7455,5660,1652,9356,80
3. Zając J.402,5254,2251,4256,8061,4351,9356,4854,9855,8147,7362,80
4-5. Szyszkowski J.396,2858,2248,8351,3253,5756,5852,5959,2858,1357,0548,3853,45
4-5. Waśko S.396,2858,2248,8351,3253,5756,5852,5959,2858,1357,0553,45
6-7. Jeleń J.391,5463,6050,4861,3349,7351,0449,1759,7455,62
6-7. Skałacki P.391,5463,6050,4861,3349,7351,0449,1759,7455,62
8. Piasecki B.387,2654,2251,4256,8061,4351,9356,4854,9847,73
9. Kowalik J.382,8951,7852,8156,8458,1055,2154,0749,5147,9950,9754,08
10. Nastałek J.382,0852,8156,8458,1055,2154,0749,5147,9950,9754,08
11. Wilczyński M.377,0057,7844,2555,2453,7047,7046,8854,9960,7139,3
12-13. Kłusek J.367,4746,6749,7949,3855,4862,4150,6653,08
12-13. Maceluch R.367,4746,6749,7949,3855,4862,4150,6653,08
14-15. Krakowska A.360,7243,7844,8626,950,4254,8150,2745,4252,9362,0140,39
14-15. Krakowski W.360,7243,7844,8626,950,4254,8150,2745,4252,9362,0140,39
16. Mostek R.356,7857,7050,2448,3346,3855,2148,7650,16
17. Kutszyński A.351,7050,4839,9543,1543,7461,6757,2546,5948,82
18. Samogranicki Z.349,4644,8953,3648,7350,4834,0743,7461,6746,59
19. Bisping T.341,7257,7844,2543,5754,7547,0854,9939,30
20. Markiewicz P.324,5948,0057,6249,1769,4149,5850,81
21. Leskiewicz-Łazarska H.309,1548,0050,3647,7548,5460,5453,96
22. Wielgus J.308,4557,7050,2446,3855,2148,7650,16
23. Reising S.306,2951,9549,4348,3347,1752,6056,81
24. Glibowski M.292,0050,8860,4842,2952,4646,5939,30
25. Sosin D.270,3051,9549,1769,4147,1752,60
26. Kozioł Z.266,2351,1060,3743,0756,0155,68
27. Wilisowski Z.249,3953,6656,2540,8450,2648,38
28. Leskiewicz-Furdzik G.248,6148,0050,3647,7548,5453,96
29. Smulski D.240,8553,6647,7140,8450,2648,38
30. Owca W.239,5450,8860,4842,2946,5939,30
31. Hycnar A.221,3845,9658,8759,7456,81
32-33. Grygowicz J.212,0155,5653,6053,3449,51
32-33. Stój W.212,0155,5653,6053,3449,51
34. Prokuszki S.206,0148,0057,6249,5850,81
35. Polek P.203,0151,7852,3048,6150,32
36. Cieślik R.192,8151,0457,5937,3046,88
37. Jaśkiewicz R.187,5652,1441,6937,9255,81
38. Miś B.183,9853,3634,0757,2539,30
39-40. Piech H.183,2951,6635,4845,0851,07
39-40. Piech J.183,2951,6635,4845,0851,07
41. Urbanek T.168,1056,2555,6856,17
42. Uryga W.165,6037,3841,6937,9248,61
43. Niziołek Z.159,4560,3743,0756,01
44. Jaros S.156,6455,2453,7047,70
45-46. Stachnik W.155,0550,9944,0859,98
45-46. Wadas G.155,0550,9944,0859,98
47. Cieśla E.147,5144,8952,3050,32
48-49. Piwowar E.131,2938,7544,2648,28
48-49. Piwowar R.131,2938,7544,2648,28
50. Bajorek M.127,1945,7444,4437,01
51-52. Pietrzak M.125,7951,4538,6935,65
51-52. Samborek H.125,7951,4538,6935,65
53-54. Smolarek J.111,0136,5633,1341,32
53-54. Wołowiec A.111,0136,5633,1341,32
55. Margasiński L.109,9157,4552,46
56-57. Kalamaszek K.105,0347,5657,47
56-57. Krok J.105,0347,5657,47
58. Szczudło Z.98,8151,1047,71
59. Urbański M.98,1045,9652,14
60. Barczyk J.94,8957,5937,30
61-62. Jeż A.91,9048,5743,33
61-62. Moryto M.91,9048,5743,33
63. Przybylski S.90,1845,7444,44
64. Wrona S.83,1039,9543,15
65. Jadczyk W.62,8062,80
66-67. Jaśkiewicz S.61,0461,04
66-67. Prasalski A.61,0461,04
68. Heichel M.60,7160,71
69-70. Lewandowsk K.60,5560,55
69-70. Narewski R.60,5560,55
71. Sagan Z.60,5460,54
72. Rodzaj M.59,7459,74
73. Kusion A.58,8758,87
74. Miłkowski S.57,4557,45
75-78. Hencz K.56,6756,67
75-78. Liwoch A.56,6756,67
75-78. Lohay K.56,6756,67
75-78. Sadowski A.56,6756,67
79. Janda A.56,1756,17
80. Urbanowski S.54,7554,75
81-82. Samborek C.53,9253,92
81-82. Zysek B.53,9253,92
83-84. Hora P.52,0852,08
83-84. Slabeycius J.52,0852,08
85. Pierzynka Z.51,0451,04
86-87. Matusik L.50,3250,32
86-87. Matusik W.50,3250,32
88. Lesiecki B.49,4349,43
89-90. Belcak V.49,3849,38
89-90. Vancak V.49,3849,38
91-92. Dobrzyński P.48,9148,91
91-92. Wójtowicz P.48,9148,91
93. Makówka M.48,8248,82
94. Wadowski J.48,7348,73
95-96. Dzikowski H.48,5148,51
95-96. Włodek S.48,5148,51
97. Fecko W.48,3848,38
98-99. Sobczyński W.47,4147,41
98-99. Śliwiński T.47,4147,41
100. Papierniak Z.47,0847,08
101-102. Matelowski J.46,5946,59
101-102. Turecki J.46,5946,59
103-104. Kuźma I.46,4646,46
103-104. Słowacka K.46,4646,46
105-106. Kozubski W.46,1546,15
105-106. Szewczyk-Kozubska S.46,1546,15
107. Wala W.43,5743,57
108-109. Kowalski S.43,3443,34
108-109. Przybycień T.43,3443,34
110-111. Sikra M.41,8841,88
110-111. Sikra V.41,8841,88
112-113. Adamiec B.41,6741,67
112-113. Rybak A.41,6741,67
114-115. Niebelski K.41,2341,23
114-115. Olszewski M.41,2341,23
116-117. Gronkiewicz-Marcisz I.40,0040,00
116-117. Maciejewski W.40,0040,00
118. Miś T.39,3039,30
119-120. Holender M.37,8237,82
119-120. Sędzik J.37,8237,82
121. Kulka A.37,3837,38
122. Szewczyk P.37,0137,01
123-124. Jagielski J.35,5635,56
123-124. Polarz P.35,5635,56
125-126. Czapliński A.29,5529,55
125-126. Grzesiak S.29,5529,55
powrót do góry  
  Regulamin Punktacji Dlugofalowej cyklu „Brydż na Sądecczyźnie 2017” :
  Do punktacji długofalowej liczy 7 najlepszych wyników z turniejów cyklu.
  Sumuje się wyniki procentowe z 7 najlepszych turniejów
  Nagrody w punktacji długofalowej otrzymuje trzech zawodników, którzy zgromadzili największą sumę procentów w całym cyklu.